jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۶۹۸۹   ۱۷ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۴

جام جم ورزشی: استقلال تهران برای طلب 400 هزار دلاری رودریگو توزی هافبک پرتغالی پیشین خود و رهایی از کسر امتیاز احتمالی از سوی فیفا، 10 روز مهلت دارد.

مهلت 10 روزه استقلالی ها برای پرداخت طلب 400 هزاردلاری

توزی از جمله 5 بازیکن خارجی استقلال است که به دلیل نگرفتن مطالباتشان از این باشگاه به فیفا شکایت کرده و حکم به محکومیت استقلال مبنی بر پرداخت مطالبات گرفته است.

این بازیکنان، جی لوید ساموئل، گوران یرکوویچ، رودریگو توزی، ویسنته آرزه کاماچو و لیام ردی هستند.

استقلال تهران تا کنون با ساموئل و یرکوویچ تسویه کرده است و برای تسویه با توزی نیز تنها 10 روز مهلت دارد. اگر استقلالی ها در مدت باقی با توزی تسویه نکنند و یا با او به توافق نرسند، ضمن اینکه با خطر کسر امتیاز مواجه می شوند، به رقم 400 هزار دلاری طلب توزی، جریمه و دیرکرد نیز اضافه خواهد شد.

از دیگر مشکلاتی که این روزها گریبان استقلال را گرفته، پرداخت 50 درصد قرارداد هندریک هلمکه بازیکن جدید برزیلی - آلمانی این تیم است.

هلمکه بعد از انعقاد قرارداد با استقلالی در نقل و انتقالات نیم فصل برای گذراندن تعطیلات کریمس به کشورش بازگشت.

این بازیکن دو رگه برزیلی – آلمانی برای دادن تست پزشکی از 15 دی ماه در تهران حضور یافت اما به اردوی استقلالی ها در کیش نرفته است.

(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها