jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۶۲۷۱   ۱۵ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۸

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

نیمکت نشینی تاریخی ستاره های بارسلونا +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز اسپانیا را اینجا ببینید.

نیمکت نشینی تاریخی ستاره های بارسلونا +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، روزنامه های مهم ورزشی اسپانیا به شکست بارسلونا و رئال مادرید مقابل سوسیه داد و والنسیا پرداخته اند. چیزی که بیشتر مورد توجه قرار گرفته نیمکت نشینی بی سابقه ستاره های متعدد بارسلونا در دیدار با سوسیه داد است، از نیمار و مسی گرفته تا پیکه همگی دیشب نیمکت نشین بودند و به عنوان یار تعویضی وارد میدان شدند.


نشریه اسپورت با عکسی از نیمکت ذخیره های بارسا،تقصیر شکست مقابل سوسیداد را به گردن لوئیس انریکه انداخته است:

مارکا برای شکست رئال مقابل والنسیا تیتر زده:" رکورد مستایا" و همچنین از خودکشی بارسا توسط انریکه نوشته است. او در دیدار دیشب، مسی و نیمار را در ترکیب اصلی قرار نداد:

"رکورد در والنسیا ماند" تیتر اصلی نشریه آ.اس برای شکست رئال است. این نشریه برای شکست بارسا هم نوشت:" انریکه به پاهای خود شلیک کرد." حضور 45 هزار هوادار اتلتیکو برای مراسم معارفه فرناندو تورس هم روی جلد آ.اس آمده است:

نشریه کاتالانی ال موندو دپورتیوو تیتر زده:" چه حیف شد" و البته از اینکه در شرایطی کاملا مشابه با پنالتی رئال، برای بارسا در دیدار دیشب پنالتی گرفته نشد، ابراز ناراحتی کرد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر