jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۶۲۷۱   ۱۵ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۸

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

نیمکت نشینی تاریخی ستاره های بارسلونا +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز اسپانیا را اینجا ببینید.

نیمکت نشینی تاریخی ستاره های بارسلونا +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، روزنامه های مهم ورزشی اسپانیا به شکست بارسلونا و رئال مادرید مقابل سوسیه داد و والنسیا پرداخته اند. چیزی که بیشتر مورد توجه قرار گرفته نیمکت نشینی بی سابقه ستاره های متعدد بارسلونا در دیدار با سوسیه داد است، از نیمار و مسی گرفته تا پیکه همگی دیشب نیمکت نشین بودند و به عنوان یار تعویضی وارد میدان شدند.


نشریه اسپورت با عکسی از نیمکت ذخیره های بارسا،تقصیر شکست مقابل سوسیداد را به گردن لوئیس انریکه انداخته است:

مارکا برای شکست رئال مقابل والنسیا تیتر زده:" رکورد مستایا" و همچنین از خودکشی بارسا توسط انریکه نوشته است. او در دیدار دیشب، مسی و نیمار را در ترکیب اصلی قرار نداد:

"رکورد در والنسیا ماند" تیتر اصلی نشریه آ.اس برای شکست رئال است. این نشریه برای شکست بارسا هم نوشت:" انریکه به پاهای خود شلیک کرد." حضور 45 هزار هوادار اتلتیکو برای مراسم معارفه فرناندو تورس هم روی جلد آ.اس آمده است:

نشریه کاتالانی ال موندو دپورتیوو تیتر زده:" چه حیف شد" و البته از اینکه در شرایطی کاملا مشابه با پنالتی رئال، برای بارسا در دیدار دیشب پنالتی گرفته نشد، ابراز ناراحتی کرد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر