jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۴۵۲۴   ۱۰ دی ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۵

جام جم ورزشی: چند روز پیش در خبرها داشتیم که بازیکن همیشه جنجالی فوتبال ایران برای دومین بار کارش به طلاق کشیده است.

ستاره جنجالی فوتبال ایران به سرقت متهم شد

به گزارش جام جم ورزشی ، این ستاره سابق فوتبال ایران در حالی کارش به طلاق کشیده شد که چند هفته قبل از طلاق به صورت مداوم عکس هایی از خود و همسرش در فضای مجازی منتشر و خود را خوشبخت معرفی می کرد! خبر طلاق او بسیار پر سر و صدا بود اما گویا این بازیکن قرار نیست از حاشیه ها دست بردارد. روزنامه گل امروز گزارشی درباره اتهام سرقت به این بازیکن چاپ کرده است.

بنابر گزارش این روزنامه آقای حاشیه فوتبال ایران از همسر سابقش چک سرقت کرده و برای فرار از ممنوع الخروج شدن آن را به اداره مالیات تسلیم کرده است. همسر سابق این بازیکن نیز به دلیل سرقت چک از وی شکایت کرده است.

با این اوصاف روزهای بسیار سخت تری در انتظار این بازیکن خواهد بود که در این فصل راهی لیگ دسته های پایین تر شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها