jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۵۴۱۱۳   ۰۹ دی ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۲

جام جم ورزشی: از فرش و لباس جام ملت‌های آسیا در فدراسین فوتبال رونمایی شد.

رونمایی از فرش و لباس تیم ملی در جام ملت‌های آسیا

مراسم رونمایی از فرش و لباس ویژه جام ملت‌های آسیا پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) در محل روابط عمومی فدراسیون فوتبال و با حضور علی کفاشیان، رئیس فدراسیون برگزار شد.

در ابتدای این مراسم علیرضا ملامحمد، رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال و همچنین طراحان و بافندگان فرش ویژه جام ملت‌های آسیا و لباسی که با طرح همین فرش طراحی شده است، صحبت کردند.

در ادامه علی کفاشیان؛ رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به نیاز حفظ آثار فوتبالی و ورزشی گفت: معتقدم نبود موضوع ورزش و فوتبال یکی از اقدامات ماست که باید آن را جبران کنیم. معتقدم آثار ورزشی ما باید در یک موزه نگهداری شود.

وی افزود: فیفا طرح چنین موضوعی را دارد و از ما خواسته آثار ورزشی را برای آنها ارسال کنیم اما بهتر است ما نیز چنین موزه‌ای داشته باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد: هنرمندان ما حتی یک ریال هم برای این آثار از ما دریافت نکرده و با عشق خود این فرش را طراحی کرده‌اند.

کفاشیان در پایان به خاطره‌ای از دوران حضورش در کمیته ملی المپیک اشاره کرد و گفت: به خاطر دارم زمانی خواهان دریافت آثار مرحوم تختی شدیم که این آثار در یک گونی به ما تحویل دادند.

بعد از صحبت‌های کفاشیان از فرش و لباس ویژه جام ملت‌های آسیا رونمایی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر