jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۵۴۱۱۳   ۰۹ دی ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۲

جام جم ورزشی: از فرش و لباس جام ملت‌های آسیا در فدراسین فوتبال رونمایی شد.

رونمایی از فرش و لباس تیم ملی در جام ملت‌های آسیا

مراسم رونمایی از فرش و لباس ویژه جام ملت‌های آسیا پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) در محل روابط عمومی فدراسیون فوتبال و با حضور علی کفاشیان، رئیس فدراسیون برگزار شد.

در ابتدای این مراسم علیرضا ملامحمد، رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال و همچنین طراحان و بافندگان فرش ویژه جام ملت‌های آسیا و لباسی که با طرح همین فرش طراحی شده است، صحبت کردند.

در ادامه علی کفاشیان؛ رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به نیاز حفظ آثار فوتبالی و ورزشی گفت: معتقدم نبود موضوع ورزش و فوتبال یکی از اقدامات ماست که باید آن را جبران کنیم. معتقدم آثار ورزشی ما باید در یک موزه نگهداری شود.

وی افزود: فیفا طرح چنین موضوعی را دارد و از ما خواسته آثار ورزشی را برای آنها ارسال کنیم اما بهتر است ما نیز چنین موزه‌ای داشته باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد: هنرمندان ما حتی یک ریال هم برای این آثار از ما دریافت نکرده و با عشق خود این فرش را طراحی کرده‌اند.

کفاشیان در پایان به خاطره‌ای از دوران حضورش در کمیته ملی المپیک اشاره کرد و گفت: به خاطر دارم زمانی خواهان دریافت آثار مرحوم تختی شدیم که این آثار در یک گونی به ما تحویل دادند.

بعد از صحبت‌های کفاشیان از فرش و لباس ویژه جام ملت‌های آسیا رونمایی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر