jamejamonline
فرهنگی عمومی کد خبر: ۷۵۲۹۳۱   ۰۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۴

سردبیر ویژه برنامه «سینماعمار» با بیان اینکه عمار، جشنواره ای برای «پارک​وی نشین ها» نیست، گفت: آنچه در این جشنواره مردم را جذب می کند، مسئله آدم ها و اشخاص اسم و رسم دار حاضر در این جشنواره مردمی نیست؛ بلکه موضوعات نادر و برآمده از دل مردم برای مخاطب قابل پذیرش است و سینماعمار با همین درون مایه پیش می رود.

جشنواره فیلم عمار مختص پارک‌وی نشین ها نیست

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی رادیو گفتگو، رادیو گفتگو در ایام برگزاری جشنواره فیلم عمار ویژه برنامه ای را تهیه و روانه آنتن می کند.

سردبیر ویژه برنامه «سینماعمار» ضمن برشمردن بخش های مختلف این برنامه رادیویی، گفت: در این برنامه به آسیب شناسی پنج دوره گذشته جشنواره عمار می پردازیم، همچنین تحلیل آثار برندگان این دوه از جشنواره در کنار گفت و گو با کارگردانان حاضر در سینما فلسطین از دیگر بخش های این برنامه است.

محمدجواد طالبی بستر و فرم ویژه برنامه «سینماعمار» را برگرفته از فضای خبری جشنواره دانست و افزود: سال گذشته نیز رادیو گفتگو در این جشنواره حضوری فعال داشت و از سوی شورای نظارت و ارزیابی سازمان صداوسیما بعنوان برنامه برتر، مورد تقدیر قرار گرفت.

این تهیه کننده رادیو گفت: ویژه برنامه «سینماعمار» هر شب بصورت زنده از محل برگزاری جشنواره و از ساعت 20 تا 21 از رادیو گفتگو پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر