jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۲۸۷۳   ۰۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۹:۱۱

جام جم ورزشی: کریستیانو رونالدو برای طی کردن تعطیلات کریسمس به دبی رفته است.

کریستیانو رونالدو در لباس اعراب+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، در این سفر جونیور پسر چهار ساله رونالدو پدرش را همراهی می کند. رونالدو که حسابی به گشت و گذار و تفریح در دبی مشغول است سعی می کند به سبک و سیاق عرب ها لباس بپوشد. او را در یکی از عکس های زیر با دشداشه ای می بینید که روی آن آرم برند رونالدو یعنی CR7 حک شده است. رونالدو علاقه زیادی به دبی دارد اما مشخص است که برخی از برنامه های تبلیغاتی و پول های هنگفتی که شیوخ امارات برای این برنامه های تبلیغاتی به رونالدو می پردازند عامل اصلی سفرهای مکرر وی به این کشور حوزه خلیج فارس است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر