jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۲۱۶۹   ۰۳ دی ۱۳۹۳  |  ۱۶:۲۲

نظری روی جدایی بازیکنی ندارم

درخشان: تمام تمرکزم بر روی موفقیت تیم است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با همکاری مسؤولان باشگاه پرسپولیس درصدد هستیم از فرصت باقیمانده نقل و انتقالات برای تقویت تیم استفاده کنیم.

درخشان: تمام تمرکزم بر روی موفقیت تیم است

به گزارش جام جم ورزشی ، حمید درخشان در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: این روزها روی بستن تیمی خوب که بتواند خواسته‌های به حق هواداران را پاسخگو باشد، تمرکز کرده‌ام. با توجه به شرایطی که در روزهای گذشته پیش آمد، با همکاری و تلاش مسئولان باشگاه، سعی می‌کنیم تیم خوبی ببندیم و برای جلوگیری از بروز هر حاشیه‌ای، قصد مصاحبه ندارم و بعضی مطالب منسوب به من صحت ندارد.

وی در این ارتباط ادامه داد: تا این لحظه نظر من روی جدایی هیچ بازیکنی نبوده است و در این ارتباط اقدامی نشده و مطالب مطرح شده، تنها گمانه‌زنی است. ما طبق برنامه پیش می‌رویم. در مرحله اول روی جذب نفرات مورد نظر کار می‌کنیم و پس از آن تازه باید ببینیم با توجه به نیازهایمان می‌توانیم بازیکنی را از دست بدهیم یا نه؟

درخشان در پایان اضافه کرد: مشکلات همیشه وجود دارد ولی هواداران اطمینان داشته باشند که من حتی بیش از توان معمول خودم را به کار خواهم گرفت تا تیمی در خور شأن آنها داشته باشیم و مسئولان باشگاه نیز به غیر از این مساله نمی‌اندیشند و امیدواریم مرحله به مرحله موانع را از سر راه برداریم تا با دست باز به اجرای برنامه‌ها و تفکراتی که داریم بپردازیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها