jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۲۰۳۶   ۰۳ دی ۱۳۹۳  |  ۰۸:۵۲

جام جم ورزشی: انتخاب زلاتان ابراهیموویچ به عنوان نفر دوم برترین ورزشکاران تاریخ ورزش کشور سوئد خشم و ناراحتی این فوتبالیست را بر انگیخته چرا که وی اعتقاد دارد باید در این نظر سنجی اول می شد.

عصبانیت زلاتان ابراهیموویچ از شکست در یک نظرسنجی

به گزارش جام جم ورزشی ، این نظر سنجی از سوی روزنامه Dagens Nyheter انجام پذیرفت و بر اساس آن شهروندان سوئدی به برترین ورزشکاران تاریخ کشور سوئد رای دادند. در این نظر سنجی بیورن بیورگ، اسطوره تنیس سوئد که پنج بار قهرمان رقابت‌های ویمبلدون شده با رای کاربران سوئدی عنوان برترین ورزشکار تاریخ کشورش را از آن خود کرد و زلاتان ابراهیموویچ مهاجم تیم ملی فوتبال سوئد دوم شد.

ابراهیموویچ پس از اینکه متوجه دوم شدن خود شد گفت: دوم شدن برای من مثل آخر شدن است. با تمام احترامی که برای سایرین قائلم، در این فهرست من باید اول، دوم، سوم، چهارم و پنجم می‌شدم.

ایبرای 33 ساله البته قبول دارد که بیورن بورگ یکی از اسطوره‌های ورزش سوئد بوده و از او تمجید به عمل آورد. او گفت: بیورن بورگ شخصیتی دوست داشتنی و یک اسطوره زنده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها