jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۲۰۳۶   ۰۳ دی ۱۳۹۳  |  ۰۸:۵۲

جام جم ورزشی: انتخاب زلاتان ابراهیموویچ به عنوان نفر دوم برترین ورزشکاران تاریخ ورزش کشور سوئد خشم و ناراحتی این فوتبالیست را بر انگیخته چرا که وی اعتقاد دارد باید در این نظر سنجی اول می شد.

عصبانیت زلاتان ابراهیموویچ از شکست در یک نظرسنجی

به گزارش جام جم ورزشی ، این نظر سنجی از سوی روزنامه Dagens Nyheter انجام پذیرفت و بر اساس آن شهروندان سوئدی به برترین ورزشکاران تاریخ کشور سوئد رای دادند. در این نظر سنجی بیورن بیورگ، اسطوره تنیس سوئد که پنج بار قهرمان رقابت‌های ویمبلدون شده با رای کاربران سوئدی عنوان برترین ورزشکار تاریخ کشورش را از آن خود کرد و زلاتان ابراهیموویچ مهاجم تیم ملی فوتبال سوئد دوم شد.

ابراهیموویچ پس از اینکه متوجه دوم شدن خود شد گفت: دوم شدن برای من مثل آخر شدن است. با تمام احترامی که برای سایرین قائلم، در این فهرست من باید اول، دوم، سوم، چهارم و پنجم می‌شدم.

ایبرای 33 ساله البته قبول دارد که بیورن بورگ یکی از اسطوره‌های ورزش سوئد بوده و از او تمجید به عمل آورد. او گفت: بیورن بورگ شخصیتی دوست داشتنی و یک اسطوره زنده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر