سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت : آتش سوزی گسترده در یک انبار با چهار هزار مترمربع وسعت در حوالی میدان شوش تهران مهار شد.
کد خبر: ۷۵۱۶۰۹
مهار آتش سوزی گسترده انبار کالا در میدان شوش

سیدجلال ملکی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این انبار بامداد امروز به دلایل نامعلومی دچار حریق شد و بخشی قابل توجهی از اجناس و کالاهای موجود انبار در آتش سوخت.

وی با اشاره به اینکه آتش به ساختمان مجاور این انبار نیز سرایت کرد، افزود: با اعلام وقوع حادثه، نیروهای امداد و نجات سه ایستگاه آتش نشانی برای اطفا حریق به محل اعزام شدند که به دلیل گستردگی آتش، نیروهای کمکی هفت ایستگاه دیگر نیز به همراه تجهیزات کامل در محل حادثه حضور یافتند.

ملکی با اشاره به اینکه با تلاش چند ساعته نیروهای آتش نشانی، حریق گسترده این انبار مهار و خاموش شد، تصریح کرد: درحال حاضر نیروهای آتش نشانی مشغول لکه گیری آتش و ایمن سازی محل حادثه هستند.

به گفته وی، دراین حادثه یکی از نیروهای آتش نشان از ناحیه پا و کمر دچار آسیب شد که برای مداوا تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: علت وقوع این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درحال بررسی است.(ایرنا)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها