jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۱۰۹۳   ۲۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۱

جام جم ورزشی: بازیکنان رئال مادرید هم اکنون خود را برای حضور در فینال جام باشگاه های جهان مقابل سن لورنزوی آرژانتین آماده می کنند.

ستاره های رئال ، مراکشی ها را به خیابان کشاندند+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، چهار ستاره رئال مادرید با حضور در یک کلیپ تبلیغاتی باعث شدند تماشاگران مراکشی به خیابان بریزند. رئال مادرید در فینال جام باشگاه های جهان قرار است امشب در مراکش به مصاف سن لورنزوی آرژانتین برود. چهار ستاره این تیم (کریم بنزما، تونی کروس، گرت بیل و ایارامندی) شب گذشته در یک رویداد تبلیغاتی در یک فروشگاه که توسط شرکت آدیداس اسپانسر رئالی ها ترتیب داده شده بود، شرکت کردند که حضور آن ها باعث شد تا جمعیت زیادی در مقابل فروشگاه حاضر شوند و در خیابان منتهی به این فروشگاه تجمع کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر