jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۹۹۳۸   ۲۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۵۳

جام جم ورزشی: دیشب بهترین های فوتبال سال 2014 ایتالیا انتخاب و معرفی شدند.

شبی که ستاره ها دور هم جمع شدند+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، در محل برگزاری جشن همه ستاره فوتبال ایتالیا جمع شده بودند از بوفون و ویدال گرفته تا پیرلو و ته وز. آندره آ پیرلو یکبار دیگر به عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال ایتالیا برگزیده شد. او سال گذشته نیز به این عنوان رسیده بود.

تیم منتخب برتر سال :

بوفون(یوونتوس)، دارمیان(تورینو)، بارزاگلی (یوونتوس)، بن عطیه(ا.اس.رم، اکنون بایرن مونیخ آلمان)، کوادومو آسامواه (یوونتوس)، آندرا پیرلو(یوونتوس)، پل پوگبا(یوونتوس)، ویدال(یوونتوس)، ایموبیله(تورینو، اکنون بورسیادورتموند آلمان)، گونزالو ایگواین(ناپولی)، کارلوس توز(یوونتوس)

*بهترین مربی: آنتونیو کونته(یوونتوس)

*بهترین بازیکن جوان لیگ: دانیله روگانی(امپولی)،

*بهترین بازیکن زن سال: ملانیا گابیدیانی(ورونا)

*بهترین داور: نیکولا ریتزولی

گفتنی است در اعتراض به سیاست های انتخاب نوع بازیکن باشگاه ناپولی در مراسم مزبور شرکت نکرد و هیگواین ستاره خود را نیز از حضور در این مراسم منع کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر