jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۴۹۷۲۵   ۲۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استانداری تهران، از کاهش 500 ریالی نان سنتی بربری و آغاز بازرسی از خبازی‌های پایتخت خبر داد.

نعمت‌الله ترکی دیروز در گفت‌و‌گو با ایرنا، با تاکید بر اجرای دستورالعمل دولت مبنی بر افزایش حداکثر 30 درصدی قیمت انواع نان سنتی در شهر تهران، افزود: قیمت نان بربری که بیش‌از 30 درصد گران شده بود از 700 به 650 تومان کاهش پیدا کرد.وی با اشاره به جلسه یکشنبه شب هفته جاری کارگروه تنظیم بازار استانداری تهران با رویکرد اصلاح قیمت نان، اظهار کرد: در بررسی صورت گرفته با اتحادیه نانوایان تهران در خصوص کاهش 500 ریالی نان بربری در شهر تهران به توافق رسیدیم و مصوبه مربوط به منظور اجرا به اتحادیه نانوایان تهران ابلاغ شد.وی همچنین درباره انتقادات مردمی درخصوص عدم تغییر کیفیت نان با وجود افزایش قیمت، ضمن تائید این موضوع گفت: به طور حتم انتقادات مردمی در خصوص عدم تغییر در کیفیت نان با وجود افزایش 30 درصدی قیمت این ماده غذایی منطقی است.

وی تنها راهکار افزایش کیفیت نان را حذف یارانه از صنعت آرد و نان کشور و آزادپز شدن خبازها عنوان کرد و افزود: در همین راستا و مطابق با توافقات صورت گرفته با اتحادیه نانوایان حداقل 20 درصد از نانوایان شهر تهران به‌صورت آزمایشی و به منظور ارتقای کیفیت و جلوگیری از دورریز شدن نان تا پایان سال جاری آزادپز خواهند شد.

وی تصریح کرد: آزادپزها می‌توانند انواع نان سنتی را در مناطق مختلف تهران به قیمت آزاد و با کیفیت عرضه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر