jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۷۴۹۲۱۱   ۲۳ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۸:۳۴
تحرکات دشمنان خارج از مرزهای کشور رصد می‌شود

وی ادامه داد: دنیای استکبار پس از پیروزی انقلاب اسلامی به‌ خاطر اینکه می‌دانست فرهنگ و ادبیات انقلاب اسلامی محدود به مرزها نمی‌ماند و کشورهای دیگر را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد از روی ناتوانی متوسل به ترور شخصیت‌ها شد.

فارس – فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ایجاد ناامنی، تحمیل هشت سال جنگ و تحریم و تهدید یکی پس از دیگری را از ترفندهای سازمان‌یافته دنیای استکبار علیه جمهوری اسلامی ایران از بدو پیروزی انقلاب تاکنون برشمرد و افزود: به فضل خدا نه‌تنها در برابر این‌ همه هجمه شکست نخوردیم بلکه فرهنگ غنی و ادبیات انقلاب به خارج از کشور نیز صادر شد.

پوردستان تصریح کرد: دشمنان اسلام به‌ خاطر اینکه از وحدت میان شیعه و سنی در عذاب بودند در حادثه ساختگی «۱۱ سپتامبر» به بهانه مبارزه با تروریسم قصد داشتند از نفوذ اسلام جلوگیری کنند.

وی متذکر شد: آمریکا زمانی که مؤلفه‌های قدرت از جمله ولایت‌ فقیه، ولایت‌پذیری مردم و نیروهای مسلح آماده جمهوری اسلامی ایران را مشاهده کرد، راهبرد خود را تغییر داد و برای مقابله با انقلاب اسلامی به تهدیدات و جنگ نرم روی آورد.

این مسئول ادامه داد: امروزه راهبرد دشمن ایجاد جنگ نیابتی در منطقه است و تمام گروهک‌ها ازجمله داعش، النصره و… به نیابت از آمریکا و اسرائیل می‌جنگند.

پوردستان هدف آمریکا را در حمایت از تکفیری‌ها، نشان دادن چهره زشت و تحریف‌شده از اسلام عنوان کرد و افزود: ایجاد اختلاف میان شیعه و سنی و از بین بردن ظرفیت‌های جهان اسلام، تأمین امنیت رژیم پلید صهیونیستی و جلوگیری از شکل‌گیری چهره اسلام از دیگر اهداف دنیای استکبار است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش به مذاکرات ۱+۵ اشاره کرد و گفت: امروز حضور ۶ قدرت جهانی در مذاکره مقابل ایران نشان از عزت و قدرت جمهور اسلامی ایران به برکت خون شهدا دارد.

وی در پایان متذکر شد: کارشناسان نیروهای مسلح تمام حرکات دشمنان در خارج از مرزهای جمهوری اسلامی ایران را رصد و ظرفیت‌های لازم برای مقابله با آن را ایجاد می‌کنند تا هرگونه تهدید و تعرضی را در نطفه خفه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
جلوه‌ اقتدار ملی

جلوه‌ اقتدار ملی

درباره انتخابات ریاست جمهوری 1400 و مشارکت مردم در آن باید چند نکته را مورد توجه قرار داد.

ایستگاه آخر مناظره

ایستگاه آخر مناظره

مناظره‌ های انتخاباتی ریاست‌جمهوری به بخش جدایی‌ناپذیر از رقابت‌ ها تبدیل شده‌است.

بازار دارو بیمار است

بازار دارو بیمار است

چالش‌های زیادی در صنعت داروسازی کشور وجود دارد. چالش مهم این روزها اما کمبود دارو است.

گفتگو

بیشتر
معروف، بزرگتر ماست

صابر کاظمی، ملی‌پوش والیبال در گفت‌وگو با جام‌جم: آرزوی هر بازیکنی هست که شاگرد آلکنو باشد

معروف، بزرگتر ماست

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر