jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۴۸۸۷۷   ۲۳ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

کامران دانشجو، وزیر علوم دولت دهم که در زمان انتخابات ریاست جمهوری 88، ریاست ستاد انتخابات کل کشور را به عهده داشت با حضور در برنامه تلویزیونی شناسنامه، در مورد انتخابات پرحاشیه ریاست جمهوری دهم صحبت کرد.

به گزارش ایرنا، دانشجو در این برنامه با اشاره به جلسه نمایندگان نامزدها با رهبر معظم انقلاب که چند روز بعد از برگزاری انتخابات برگزار شد، گفت: ابتدا الویری از ستاد کروبی، صحبت‌هایی را مطرح کردند که به قبل از انتخابات برمی‌گشت، مثلا این‌که احمدی‌نژاد قول‌هایی به مردم داده که بر انتخابات اثر گذاشته است. حضرت آقا هم پاسخ دادند که اینها را باید قبلش می‌گفتید تا شورای نگهبان به اعتراضات شما رسیدگی کند. دانشجو افزود: بعد از آن زنگنه، بهشتی و آخوندی از ستاد موسوی صحبت کردند. آقای آخوندی با اشاره به سوابقش در وزارت کشور گفت که مکانیسم انتخابات در ایران طوری است که در یک انتخابات ملی به این وسعت قابلیت تقلب با آن گستردگی بالا وجود ندارد. رئیس ستاد انتخابات در سال 88 افزود: وقتی ایشان این را گفت من که کنار حضرت آقا نشسته بودم، گفتم چرا در خارج از این جلسه هم این مطلب را نمی‌گویید؛ پس از این صحبت من، حضرت آقا با تحکم گفتند شما پاسخ نده.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر