jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۴۷۹۶۱   ۱۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۴

جام جم ورزشی: یوونتوس هر چند دیشب در خانه خود مقابل آتلتیکو مادرید بدون گل مساوی کرد اما با همین تساوی به عنوان سرگروه از گروه خود به مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا رفت و تیم اسپانیایی دوم شد.

خوشحالی یوونتوسی ها از سرگروهی ها+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، اتلتیکو که پیش از این صعود خود به دور بعد رقابت‌ها را قطعی کرده بود، برای صعود به عنوان تیم اول، نباید با بیش از یک گل شکست می خورد و به همین خاطر، سیمئونه ریسک نکرد و با ترکیبی تقریبا کامل تیمش را به میدان فرستاد. یوونتوس هم که با یک تساوی نیز می توانست صعودش را قطعی کند، از تمامی مهره‌های خود استفاده کرده بود و برای کسب پیروزی پا به میدان گذاشته بود ولی در نهایت با کسب تساوی به دور بعد صعود کرد.

قهرمان ایتالیا و قهرمان اسپانیا در یک بازی پایاپای به مصاف یکدیگر رفتند که موقعیت‌های دو تیم تقریبا به یک اندازه بود ولی توپ و میدان در بیشتر دقایق بازی در اختیار یوونتوس بود. با این حال، شاگردان آلگری به جز در چندین صحنه، خطر چندانی روی دروازه ی اتلتیکو ایجاد نکردند و اتلتیکو نیز فشار چندانی به بازیکنانش نیاورد. بدین ترتیب اتلتیکو با 13 امتیاز به عنوان تیم اول و یوونتوس با 10 امتیاز به عنوان تیم دوم به دور بعد رقابت‌ها صعود خواهند کرد.

یوونتوسی ها پس از پایان این دیدار بابت صعود تیمشان به عنوان سرگروه به مرحله بعد بسیار خوشحال بودند:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها