jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۴۷۹۶۱   ۱۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۴

جام جم ورزشی: یوونتوس هر چند دیشب در خانه خود مقابل آتلتیکو مادرید بدون گل مساوی کرد اما با همین تساوی به عنوان سرگروه از گروه خود به مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا رفت و تیم اسپانیایی دوم شد.

خوشحالی یوونتوسی ها از سرگروهی ها+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، اتلتیکو که پیش از این صعود خود به دور بعد رقابت‌ها را قطعی کرده بود، برای صعود به عنوان تیم اول، نباید با بیش از یک گل شکست می خورد و به همین خاطر، سیمئونه ریسک نکرد و با ترکیبی تقریبا کامل تیمش را به میدان فرستاد. یوونتوس هم که با یک تساوی نیز می توانست صعودش را قطعی کند، از تمامی مهره‌های خود استفاده کرده بود و برای کسب پیروزی پا به میدان گذاشته بود ولی در نهایت با کسب تساوی به دور بعد صعود کرد.

قهرمان ایتالیا و قهرمان اسپانیا در یک بازی پایاپای به مصاف یکدیگر رفتند که موقعیت‌های دو تیم تقریبا به یک اندازه بود ولی توپ و میدان در بیشتر دقایق بازی در اختیار یوونتوس بود. با این حال، شاگردان آلگری به جز در چندین صحنه، خطر چندانی روی دروازه ی اتلتیکو ایجاد نکردند و اتلتیکو نیز فشار چندانی به بازیکنانش نیاورد. بدین ترتیب اتلتیکو با 13 امتیاز به عنوان تیم اول و یوونتوس با 10 امتیاز به عنوان تیم دوم به دور بعد رقابت‌ها صعود خواهند کرد.

یوونتوسی ها پس از پایان این دیدار بابت صعود تیمشان به عنوان سرگروه به مرحله بعد بسیار خوشحال بودند:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر