jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۷۵۸۹   ۱۸ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۸:۳۲

جام جم ورزشی: روجر فدرر که یک عمارت گران قیمت و شیشه ای برای خود در کنار دریاچه زوریخ ساخته به زودی به آنجا نقل مکان خواهد کرد.

عمارت شیشه ای و شگفت انگیز روجر فدرر+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، این عمارت شگفت انگیز و بی نظیر در کنار دریاچه زوریخ قرار گرفته و از آن تمام دریاچه مشخص است. فدرر که مرد شماره دو جهان به شمار می رود برای ساخت این عمارت شیشه ای 6.5 میلیون یورو هزینه صرف کرده است. دیوارهای این عمارت شیشه ای است و طبقات آن نیز شیشه ای است. در این خانه شگفت انگیز می توانید انواع و اقسام امکانات را پیدا کنید از استخر و جکوزی گرفته تا هر آنچه که در یک کاخ باشکوه یافت می شود. فدرر که یکی از ثروتمندترین ورزشکاران جهان است برای ساخت این عمارت دو سال وقت صرف کرد. فدرر به زودی به همراه اسلواک تبار خود و چهار فرزندش که دو تا دوتا دوقلو هستند به زودی به این عمارت نقل مکان می کند.

تصاویری از این عمارت شگفت انگیز را می بینید، ضمن اینکه نمایی از این خانه پیش از ساخته شدن هم مشخص است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها