jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۴۷۵۴۶   ۱۸ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۵

جام جم ورزشی: آرسنالی ها هم به استقبال کریسمس رفتند.

استقبال جالب آرسنالی ها از کریسمس+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، در حالی که آرسنال این روزها در لیگ برتر انگلیس بد نتیجه می گیرد و آرسن ونگر سرمربی فرانسوی این تیم در آستانه اخراج از تیم قرار داد بازیکنان این تیم با پلیورهایی مخصوص به استقبال کریسمس رفتند. البته گویا این کار برای اهداف خیریه و فروش لباس های مخصوص کریسمس انجام شده است. در این حرکت خیرخواهانه تنی چند از همسران بازیکنان آرسنال نیز حضور داشتند. در روزی که بازیکنان آرسنال پلیورهای مخصوص کریسمس را بر تن کردند آلکسیس سانچز مهاجم شیلیایی توپچی های لندن از بقیه بیشتر مورد توجه قرار گرفت، بازیکنی که هر چند آرسنال بد نتیجه می گیرد اما خوب بازی می کند و ستاره تیمش است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر