jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۷۲۴۸   ۱۷ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۵

جام جم ورزشی: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم بدون دغدغه، نفرات مورد نظر را جذب کنیم. در تعطیلی مسابقات سه هفته کاری بسیار سنگین خواهیم داشت که نقش مهمی در بازسازی تیم دارد.

درخشان: بازیکن حرفه‌ای باید بتواند این فشارها را تحمل کند

به گزارش جام جم ورزشی ، حمید درخشان در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: تمام تلاش ما این است که تعطیلات را بعد از کسب پیروزی در آخرین بازی آغاز کنیم. البته در این مدت مسابقات تعطیل است ولی ما پرکارتر از هر زمانی خواهیم بود. سعی می‌کنیم با توجه به محرومان و مصدومانی که در این بازی غایب هستند از بدشانسی دور بشویم و مصاف با فولاد را به خوبی پشت سر بگذاریم.

وی درباه نتایج دو هفته اخیر تیم با توجه به اینکه انتظار می‌رفت پیروزی دربی سکوی پرتاب روانی تیم باشد، ادامه داد: در این دو بازی نمایش خوبی از فوتبال داشته‌ایم اما در حالی که حریف تحت فشار ما بود، روی اشتباهات فردی در دقایق پایانی گل خوردیم. ما بعد از دربی، روند رو به جلو را از نظر مسائل فنی فوتبال ادامه دادیم. تیم رو به رشد بود اما روی غفلت‌های آنی، نتایج را از دست می‌دادیم.

درخشان درباره دلیل گل‌های دقایق پایانی خاطرنشان کرد: این مساله به تمرکز بازیکن بر می‌گردد. بازیکنانی در این سطح که در جام جهانی بازی کرده‌اند باید خیلی مراقب باشند. انتظار از چنین نفراتی بیشتر است و اگر آنها نتوانند به تیم کمک کنند، نمی‌توان از دیگران انتظار داشت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا نگران تاثیر منفی فشارها و انتقادها روی بازیکنانی مانند اومانا نیست گفت: او جزو مهره‌های خوب ما است اما به هر حال انتظارات از چنین بازیکنانی زیاد است. نگاه به بازیکن خارجی این است که بتواند تفاوت ایجاد کند و قرار است که آنها به تیم کمک کنند و باید تمرکز بیشتری داشته باشند. از سوی دیگر بازیکن حرفه‌ای باید از پس این فشارها بر بیاید. فرق بین بازیکنان حرفه‌ای و آماتور در همین مسائل است.

وی درباره برنامه‌ریزی انجام شده در تعطیلی مسابقات افزود: برنامه‌ریزی‌ها صورت گرفته است. دو اردوی خوب را در نظر داریم که به روند بازسازی تیم کمک خواهد کرد. امیدواریم شرایطی بوجود آید که بتوانیم بدون دغدغه نفرات مورد نظر را جذب کنیم و بعد باید ببینیم چند نفر از بچه‌ها به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد. هر یک از اردوهای ما 10 روزه خواهد بود که یکی در داخل کشور و دیگری خارج از آن برگزار می‌شود. در واقع در طول این مدت، سه هفته کاری بسیار سنگین خواهیم داشت که سرنوشت ساز است. البته برای تمام روزها برنامه‌ریزی شده است و امیدواریم در پایان این مدت پرسپولیس نزدیک به تفکرات خودمان و انتظارات هواداران را ببینیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها