jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۴۷۱۲۳   ۱۷ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۰

جام جم ورزشی: اشتباهات یک داور باعث شد تا بازیکنان و هواداران یک تیم به قصد کتک زدن به طرف وی بدوند و داور هم فرار کند!

وقتی داور از دست بازیکنان فرار کرد+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، این اتفاق در فوتبال برزیل افتاد. ماریلسون آلوز سیلوا داور مسابقه جنجالی، دو بازیکن تیم فیگورنزه را از زمین بازی اخراج کرد و این تیم در آخرین دقایق از اینترناسیونال شکست خورد. این در حالی است که ناظران بازی مجبور به پنهان شدن در نزد پلیس ضد شورش شدند.

بازیکنان فیگورنزه که از اشتباهات این داور خسته شده بودند به طرف وی حمله کردند تا او را کتک بزنند، در این میان تنی چند از تماشاگران نیز خود را به وسط میدان مسابقه رساندند تا به بازیکنان تیم مورد علاقه شان کمک کنند. پلیس البته جلوی آنها را گرفت و اجازه نداد به داور مسابقه آسیبی برسد.

سال گذشته در فوتبال برزیل یک داور پس از پایان بازی سر بریده شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر