jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۷۰۶۹   ۱۷ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۰۷

جام جم ورزشی: تمرین عصر امروز تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برگزار شد که هواداران به علت استعفای رئیس کمیته انضباطی مقابل مجموعه شیرینی پخش کردند.

پخش شیرینی در تمرین پرسپولیس به خاطر استعفای یک مدیر

تمرین عصر دیروز تیم فوتبال پرسپولیس در حالی پشت درهای بسته برگزار شد که حدود ۱۰ هوادار و همچنین چند خبرنگار مقابل در مجموعه حضور داشتند. حواشی این تمرین را در زیر می‌خوانید:

*بازیکنان پرسپولیس از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه به مجموعه آمدند تا تمرینشان را آغاز کنند. آنها ابتدا به سالن بدنیازی مجموعه رفتند و با وزنه بدن‌هایشان را گرم کردند.

* سرخپوشان پس از حدود ۳۰ دقیقه تمرین بدنسازی به زمین رفتند تا تمرینات تیمی را آغاز کنند.

* درخشان ابتدا حدود ۱۰ دقیقه با بازیکنان صحبت کرد.

* اکثر زمان این جلسه تمرینی به کارهای بدنسازی اختصاص داشت و سرخپوشان در زمین هم حدود ۲۰ دقیقه به کارهای بدنسازی و انجام کارهای کششی پرداختند.

*حفظ توپ و پاسکارهای کوتاه و بلند از برنامه دیگر پرسپولیسی‌ها در این تمرین بود که درخشان تاکید داشت بازیکنان به درستی این کارها را انجام دهند.

* پیام صادقیان و رضا حقیقی با وجود حضور در مجموعه درفشی‌فر دقایقی تمرین را مشاهده کردند و سپس به کلینیک مجموعه رفتند تا کارهای درمانی شان را دنبال کنند.

* سرخپوشان پس از دقایقی به فوتبال درون تیمی در نصف زمین پرداختند که درخشان چندین بار بازی را قطع کرد و به بازیکنان تذکرات فنی داد.

* هوادارانی که مقابل درب مجموعه درفشی‌فر حضور داشتند، به علت استعفای حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی شیرینی مقابل مجموعه پخش کردند.

* یکی از لیدرها هم به خاطر تولدش با شیرینی با مجموعه آمده بود.

* مهدی طارمی دیگر مصدوم پرسپولیس هم امروز در کلینیک مجموعه مشغول کارهای درمانی‌اش شد.

* سوشا مکانی، نیلسون و دروازه‌بان امیدهای پرسپولیس هم زیر نظر نادر باقری به صورت اختصاصی تمرین کردند.

* این تمرین حدود ساعت ۱۷ خاتمه یافت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها