jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۵۹۷۲   ۱۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۸

جام جم ورزشی: اسپایدرمن اینبار وسط یک مسابقه فوتبال سبز شد.

اسپایدرمن اینبار به فوتبال آمد+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، در یکی از بازی های هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس منچسترسیتی با نتیجه چهار بر یک ساندرلند را شکست داد. در یکی از دقایق این بازی یکی از تماشاگران حاضر در ورزشگاه اختصاصی ساندرلند با لباس مخصوص اسپایدرمن(مرد عنکبوتی) به وسط زمین مسابقه آمد و برای لحظاتی همه نگاه ها را به خود جلب کرد. مرد عنکبوتی که بدون اجازه به وسط زمین مسابقه آمده بود به سرعت زمین را ترک کرد اما حضور او در زمین مسابقه دیدار من سیتی با ساندرلند به عنوان یکی از مهم ترین اتفاقات این هفته از رقابت های لیگ برتر انگلیس معرفی شده است. در زیر تصاویری از حضور بی موقع اسپایدرمن در میان بازیکنان منچسترسیتی و ساندرلند را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر