jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۵۴۰۹   ۱۳ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۲

جام جم ورزشی: روز گذشته سایت اسپورتولوژی خوش تیپ ترین بازیکن فوتبال دنیا در سال 2014 را انتخاب کرد که کریس رونالدو بود. حالا نوبت به انتخاب بد لباس ترین بازیکن سال می رسد!

بدلباس ترین بازیکن فوتبال سال 2014+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، بد لباس ترین بازیکن سال از نظر این سایت ماریو بالوتلی مهاجم ایتالیایی لیورپول است. البته بالوتلی سال گذشته نیز در فهرست 10 نفره بد لباس ترین بازیکنان سال قرار گرفته بود اما گویا این موضوع برای وی درس عبرت نشده تا حداقل تجدید نظری درباره لباس های خود داشته باشد!

بالوتلی در سال جاری نیز همواره از سوی سایت های مختلف به عنوان یکی از بد لباس ترین بازیکنان معرفی می شد اما اینبار با اقتدار و به تنهایی این عنوان را از آن خود کرده است.

بالوتلی نه تنها در زمینه بد لباسی که در زمینه حاشیه سازی نیز نظیر ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر