jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۵۰۸۳   ۱۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۰

جام جم ورزشی: کاندیدا شدن یک زن در کنار روبین فن پرسی و خامس رودریگوئز برای دریافت جایزه زننده زیباترین گل سال بسیار خبرساز شده است.

زنی که رقیب فن پرسی و خامس رودریگوئز شد+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، این بانوی ایرلندی استفانی روچه نام دارد و خودش هم باورش نمی شود دوازدهم ژانویه باید به زوریخ برود تا در مراسم توپ طلای فوتبال دنیا شرکت کند. این برای نخستین بار در تاریخ فوتبال است که یک زن برای دریافت جایزه زیباترین گل سال در کنار ستاره مرد فوتبال کاندید می شود. او امسال در جریان لیگ فوتبال زنان ایرلند گلی زد که همپای گل زیبای روبین فن پرسی به هلند در جام جهانی و گل زیبای خامس رودریگوئز به اروگوئه که این هم در جام جهانی بود کاندیدای دریافت جایزه زیباترین گل سال موسوم به فرانس پوشکاش شده است. روچه می گوید اکنون آرزویی به جز اینکه این جایزه معتبر و مهم را از فن پرسی و خامس بگیرد ندارد. روچه همین الان هم نامش وارد تاریخ شده است اما اگر جایزه فرانس پوشکاش را هم بگیرد که دیگر رویایی می شود. در زیر تصاویری از این زن فوتبالیست را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر