jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۵۰۸۳   ۱۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۰

جام جم ورزشی: کاندیدا شدن یک زن در کنار روبین فن پرسی و خامس رودریگوئز برای دریافت جایزه زننده زیباترین گل سال بسیار خبرساز شده است.

زنی که رقیب فن پرسی و خامس رودریگوئز شد+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، این بانوی ایرلندی استفانی روچه نام دارد و خودش هم باورش نمی شود دوازدهم ژانویه باید به زوریخ برود تا در مراسم توپ طلای فوتبال دنیا شرکت کند. این برای نخستین بار در تاریخ فوتبال است که یک زن برای دریافت جایزه زیباترین گل سال در کنار ستاره مرد فوتبال کاندید می شود. او امسال در جریان لیگ فوتبال زنان ایرلند گلی زد که همپای گل زیبای روبین فن پرسی به هلند در جام جهانی و گل زیبای خامس رودریگوئز به اروگوئه که این هم در جام جهانی بود کاندیدای دریافت جایزه زیباترین گل سال موسوم به فرانس پوشکاش شده است. روچه می گوید اکنون آرزویی به جز اینکه این جایزه معتبر و مهم را از فن پرسی و خامس بگیرد ندارد. روچه همین الان هم نامش وارد تاریخ شده است اما اگر جایزه فرانس پوشکاش را هم بگیرد که دیگر رویایی می شود. در زیر تصاویری از این زن فوتبالیست را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر