جام جم ورزشی: کدام باشگاه وقتی یک پیرزن 85 ساله به یکباره بی‌خانه می‌شود، به او کمک می‌کند؟ جواب یک تیم در اسپانیا به نام رایووایکانو است.
کد خبر: ۷۴۲۸۳۷
اقدام ارزشمند باشگاه رایووایکانو برای یک پیرزن 85 ساله

مسئولان تیم‌های مختلف سعی می‌کنند همیشه چهره خوبی از خودشان در رسانه‌ها نشان دهند ولی وقتی با یک مسئله حقیقی مواجه می‌شوند، خیلی از این باشگاه‌ها فراموش می‌کنند چه انتظاراتی از آنها وجود دارد. به همین خاطر داستان خانم کارمن مارتینس از اهمیت زیادی برخوردار است. این خانم 85 ساله که مدت‌ها همسر خود را از دست داده است به دلیل ناتوانی در پرداخت کرایه منزلش را از دست داد تا بی‌خانمان شود.

سرمربی و بازیکنان رایووایکانو پس از اطلاع از وضعیت این پیرزن بلافاصله بیانیه‌ای صادر کردند و یک منزل مسکونی برای این خانم در شهر مادرید تهیه کرده و در اختیار او قرار دادند.

پاکو خمس، سرمربی رایووایکانو درباره این اتفاق گفت: وقتی هواداران نام او را در ورزشگاه صدا زدند و از ماجرای او مطلع شدم، بلافاصله همراه بازیکنان تیم به دیدن او رفتیم و یک منزل مسکونی تهیه کرده و دراختیارش قرار دادیم؛ چرا که باید کاری انجام می‌دادیم نه این که به اظهار تاسف بپردازیم. امیدوارم او در ادامه زندگی بسیار خوبی داشته و در آسایش باشد.

باشگاه همچنین تمام هزینه زندگی این پیرزن 85 ساله را تقبل کرد.

کارمن پس از حضور در منزل جدید خود از اقدام باشگاه رایووایکانو تشکر و عنوان کرد از این به بعد می‌خواهد در بازی‌های خانگی این تیم حضور داشته باشد.

(ایسنا)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها