jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۲۳۷۵   ۰۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۴

جام جم ورزشی: بازیکنانی که کارت‌های معافیتشان دچار مشکل شده است با تیم ملی به جام ملت‌ها نمی‌روند.

سربازی فراری‌ها با تیم ملی به جام ملت‌ها نمی‌روند

رقابت‌های جام ملت‌های 2015 آسیا اواخر دی ماه امسال در کشور استرالیا برگزار می‌شود و تیم ملی کشورمان در این رقابت‌ها با تیم‌های امارات، قطر و بحرین در مرحله گروهی مسابقه خواهد داد.

بر همین اساس قرار است لیست اولیه و 50 نفره تیم های ملی کشورهای مختلف تا تاریخ 18 آذرماه و حدود یک ماه مانده تا آغاز رقابت‌ها به جام ملت‌های آسیا به AFC ارسال شود.

در همین رابطه و طبق اعلام مسئولان فدراسیون تا این لحظه نام هیچکدام از بازیکنانی که کارت‌های معافیتشان دچار مشکل شده است در این لیست وجود ندارد و این دسته از بازیکنان با تیم ملی به جام ملت‌ها نخواهند رفت.

از معروف‌ترین این بازیکنان می‌توان به مهرداد پولادی و حسین ماهینی اشاره کرد که با وضعیتی که آنها با آن مواجه هستند، تا به حال حضور در اردوهای بعدی تیم ملی و تجربه رقابت در جام ملت‌های آسیا را از دست خواهند داد، مگر اینکه تا 18 آذر برای این بازیکنان به خصوص پولادی که کی‌روش اصرار خاصی برای حضور وی در تیم ملی دارد، از سوی مقامات ذیربط تبصره‌هایی ایجاد شود تا مشکل مدافع تیم ملی که اتفاقاً از بازیکنان خوب تیم ملی در جام جهانی بود به صورت موقتی رفع شود.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها