jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۲۳۷۵   ۰۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۴

جام جم ورزشی: بازیکنانی که کارت‌های معافیتشان دچار مشکل شده است با تیم ملی به جام ملت‌ها نمی‌روند.

سربازی فراری‌ها با تیم ملی به جام ملت‌ها نمی‌روند

رقابت‌های جام ملت‌های 2015 آسیا اواخر دی ماه امسال در کشور استرالیا برگزار می‌شود و تیم ملی کشورمان در این رقابت‌ها با تیم‌های امارات، قطر و بحرین در مرحله گروهی مسابقه خواهد داد.

بر همین اساس قرار است لیست اولیه و 50 نفره تیم های ملی کشورهای مختلف تا تاریخ 18 آذرماه و حدود یک ماه مانده تا آغاز رقابت‌ها به جام ملت‌های آسیا به AFC ارسال شود.

در همین رابطه و طبق اعلام مسئولان فدراسیون تا این لحظه نام هیچکدام از بازیکنانی که کارت‌های معافیتشان دچار مشکل شده است در این لیست وجود ندارد و این دسته از بازیکنان با تیم ملی به جام ملت‌ها نخواهند رفت.

از معروف‌ترین این بازیکنان می‌توان به مهرداد پولادی و حسین ماهینی اشاره کرد که با وضعیتی که آنها با آن مواجه هستند، تا به حال حضور در اردوهای بعدی تیم ملی و تجربه رقابت در جام ملت‌های آسیا را از دست خواهند داد، مگر اینکه تا 18 آذر برای این بازیکنان به خصوص پولادی که کی‌روش اصرار خاصی برای حضور وی در تیم ملی دارد، از سوی مقامات ذیربط تبصره‌هایی ایجاد شود تا مشکل مدافع تیم ملی که اتفاقاً از بازیکنان خوب تیم ملی در جام جهانی بود به صورت موقتی رفع شود.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها