jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۴۰۰۸۹   ۲۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۷

مرد جنایتکار که به خاطر اختلاف بر سر ارثیه، خواهر و برادرزنش را کشته بود، پس از دو ماه به قتل اعتراف کرد.

قتل خواهر و برادرزن به خاطر ارثیه

به گزارش جام‌جم، سی‌ام شهریور امسال ماموران پلیس در جریان قتل زن جوانی در یکی از محله‌های شهرستان دورود در استان لرستان قرار گرفتند.

تیم جنایی پس از حضور در محل متوجه شدند، دختر جوان با شلیک گلوله به قتل رسیده است.

تحقیقات نشان می‌داد، دختر جوان به نام لیلا همراه برادرش در این خانه زندگی می‌کردند که همزمان با این جنایت برادرش به طرز مرموزی ناپدید شده بود.

تجسس‌ها ادامه داشت تا این‌که کشف جسد مرد جوانی در حاشیه شهر به پلیس گزارش شد. ماموران با حضور در محل دریافتند جسد کشف شد متعلق به برادر لیلا است.

در ایتدا این فرضیه مطرح شد که پسر جوان پس از قتل خواهرش دست به خودکشی زده است، اما با بررسی صحنه قتل و نحوه اصابت گلوله مشخص شد این فرضیه صحت ندارد و خواهر و برادر با شلیک از یک اسلحه به قتل رسیده‌اند.

سرهنگ قدرت‌الله دالوند، رئیس پلیس آگاهی لرستان در این باره به جام‌جم گفت: پس از تحقیقات مقدماتی به داماد خانواده به نام کامران مشکوک شدیم، اما او مدعی بود شب حادثه در خانه بوده و این موضوع از سوی همسرش هم تائید شد.

وی افزود: با کشف سرنخ‌هایی کامران به عنوان متهم به قتل دستگیر و در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد و مدعی شد، به خاطر اختلاف بر سر تقسیم ارث پدری همسرم دست به این جنایت زدم.مرد جنایتکار گفت: شب حادثه با سلاح کلتی که داشتم سراغ خواهر زنم رفته و او را با شلیک گلوله کشتم. بعد به برادر زنم زنگ زدم و از او خواستم برای گردش به بیرون شهر برویم. حدود ساعت 9 و 30 دقیقه شب با دومین قربانی خود به حاشیه شهر رفته و او را هم با شلیک گلوله کشتم. بعد از قتل به خانه آمده و همسرم را مجبور کردم که شهادت بدهد شب حادثه در خانه بوده‌ام.

به گفته رئیس پلیس آگاهی لرستان، تحقیقات از متهم و نقش احتمالی همسرش در این جنایت ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر