jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۳۹۷۷۹   ۲۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۳

جام جم ورزشی: دیروز بدترین خریدهای تاریخ رئال مادرید را معرفی کردیم وامروز با بدترین خریدهای تاریخ بارسلونا آشنا می شویم.

بدترین خریدهای تاریخ بارسلونا[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، در سال های اخیر بارسلونا بازیکنان مختلف با ملیت های مختلفی را جذب کرده است. برخی از آنها در ترکیب این تیم به سرعت تبدیل به ستاره شدند همانند دنی آلوز اما برخی چنان ضعیف عمل کردند که به زحمت می توان لقب بازیکن درجه دو را روی آنها گذاشت. برخی از آنها بسیار گران قیمت بودند و برخی دیگر با یک قرارداد آزاد راهی بارسلونا شدند اما هر چه بودند اکنون بدترین خریدهای تاریخ باشگاه بارسلونا لقب گرفتند. شگفت آنکه در میان این بدترین ها نام زلاتان ابراهیموویچ هم به چشم می خورد بازیکنی که اکنون درپاری سن ژرمن ستاره اول تیم است و یکی از بزرگ ترین بازیکنان کنونی دنیای فوتبال محسوب می شود.

با هم به طور اختصار با بدترین خریدهای تاریخ باشگاه بارسلونا آشنا می شویم:

رونالد دی بوئر:

امانوئل پتی:

خوآن رومن ریکلمه:

زلاتان ابراهیموویچ:

گایزکا مندیتا:

کریستف دوگاری:

خاویر ساویولا:

امانول آمونیک:

ویتور بایا:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها