jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۸۴۲۲   ۲۴ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۸

جام جم ورزشی: فیفا اسامی کاندیداهای دریافت جایزه فرانس پوشکاش را اعلام کرد که در عین تعجب یک بازیکن زن میان کاندیداهای دریافت جایزه در کنار ستاره هایی همچون زلاتان ابراهیموویچ و روبین فن پرسی وجود دارد.

زنی که نامش در میان برترین گلزنان سال 2014 قرار گرفت+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، این زن استفانی روچه نام دارد و بازیکن تیم ملی زنان ایرلند است. او در مراسم انتخاب برترین بازیکن سال فوتبال جهان که در مقر فیفا در سوئیس برگزار می شود شانس زیادی دارد تا جایزه زننده زیباترین گل سال یعنی فرانس پوشکاش را به خانه ببرد. استفانی 25 ساله در دیدار تیمش یعنی پیموت یونایتد به واکسفورد در لیگ ایرلند یک سوپر گل استثنایی زد که تحسین همه را برانگیخت. قرار گرفتن نام او در میان کاندیداهای دریافت جایزه گل زیبای سال شوکی بزرگ به فوتبال دنیا بود و شهرت این بازیکن جوان را افزایش داده است. به نظر شما او می تواند با پشت سر گذاشتن سوپراستارهایی نظیر زلاتان ابراهیموویچ و یا دیه گو کاستا این افتخار را به دست بیاورد؟!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر