jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۸۳۹۸   ۲۴ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۱

جام جم ورزشی: کاپیتان 28 ساله تیم ملی فوتبال انگلیس امشب رسما وارد باشگاه صد تایی های فیفا می شود که همین موضوع باعث شده بیشتر از همیشه مورد توجه قرار داشته باشد.

پرتره های جالب از کاپیتان 100 تایی انگلیس+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، امشب در رقابت های مقدماتی یورو 2016 تیم ملی فوتبال انگلیس به مصاف اسلوونی می رود. وین رونی کاپیتان 28 ساله تیم ملی فوتبال انگلیس در این دیدار برای صدمین بار برای تیم ملی کشورش به میدان می رود که به همین دلیل وی در روزهای اخیر بسیار مورد توجه رسانه های کشورش قرار گرفته است. ویلیام هیل خالق بسیاری از کتاب های مصور بریتانیا به همین مناسبت تصاویری مونتاژ شده از وین رونی را به نمایش گذاشته است. در این عکس وین رونی در شمایل بسیاری از شخصیت های تاریخی و مشهور دنیا قرار گرفته است. نگاهی به این عکس ها می اندازیم:

وین رونی در شمایل هنری پنجم، پادشاه انگلستان:

وین رونی در هیبت هراتیو نلسون:

کاپیتان انگلیسی ها در قامت چرچیل هم قرار گرفته است:

وین رونی در نقش دوک ولینگتون هم ظاهر شده است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر