jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۳۸۲۹۷   ۲۴ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

مرد جوان که همسر سابقش را با ضربه‌های چاقو به قتل رسانده بود، ساعتی پس از جنایت خود را تسلیم پلیس کرد.

به گزارش جام‌جم، ساعت 8 و 30 دقیقه صبح چهارشنبه قتل زنی در محله تهران‌نو به پلیس اطلاع داده شد. در ادامه تیمی از ماموران با حضور در محل متوجه شدند، در این درگیری زن سی و دو ساله‌ای با ضربه‌های چاقوی همسر سابقش به قتل رسیده است.

تحقیقات در این زمینه ادامه داشت تا این‌که حوالی ظهر روز حادثه متهم به نام محمدرضا با مراجعه به کلانتری خود را تسلیم کرد.

مرد سی و پنج ساله درباره انگیزه‌اش از قتل گفت: سه سال پیش از همسرم جدا شدم. این در حالی بود که من همسرم را عاشقانه دوست داشتم. در این مدت تلاش بسیاری کردم تا همسرم دوباره به زندگی بازگردد، اما او هر بار شرایطی جدید را مطرح می‌کرد. صبح امروز به بهانه گردش به در خانه همسر سابقم رفتم، اما او ادعا کرد که قصد دارد با تعدادی از دوستانش به مسافرت برود و همین موضوع باعث شروع درگیری لفظی ما دو نفر شد. علت اختلاف من و همسر سابقم، دوستانش بودند. ناگهان او گفت که از من متنفر است و به هیچ عنوان قصد ندارد دوباره با من زندگی کند. همین موضوع باعث عصبانیت شدید من و درگیری شدیدتری شد و در حالی که از گفته‌های او بسیار عصبانی شده بودم به داخل آشپزخانه رفته و با برداشتن چاقو همسر سابقم را کشتم. الان نیز از عمل خود بسیار پشیمان هستم. من همسرم را عاشقانه دوست داشتم.

تحقیقات از متهم در پلیس آگاهی ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر