jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۷۱۴۷   ۲۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۲

جام جم ورزشی: در شبی که زلاتان ابراهیموویچ یک افتخار دیگر به دست آورد همسرش در سالن برگزاری مراسم اهدای جایزه اشک ریخت.

یک افتخار جدید برای زلاتان ابراهیموویچ+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی، زلاتان ابراهیموویچ مهاجم سوئدی باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه برای نهمین بار به عنوان ورزشکار برتر سال کشور سوئد انتخاب شد. ابراهیموویچ در سالن برگزاری مراسم اهدای جوایز برترین ورزشکار سال با تاثر درباره برادر خود صحبت کرد که امسال فوت کرد. همچنین هلنا سگر همسر زلاتان که احساساتی شده بود گریست. ابراهیموویچ که در کشورش به یک نماد تبدیل شده برترین ورزشکار تاریخ ورزش کشورش به شمار می رود و محبوبیت بسیار بالایی دارد.

ابراهیموویچ فصل گذشته با وجود مصدومیت عنوان برترین گلزن لوشامپیونه فرانسه را به دست آورد. افسوس بزرگ او این است که نتوانست به همراه تیم ملی فوتبال سوئد به جام جهانی 2014 صعود کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها