jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۷۱۴۷   ۲۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۲

جام جم ورزشی: در شبی که زلاتان ابراهیموویچ یک افتخار دیگر به دست آورد همسرش در سالن برگزاری مراسم اهدای جایزه اشک ریخت.

یک افتخار جدید برای زلاتان ابراهیموویچ+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی، زلاتان ابراهیموویچ مهاجم سوئدی باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه برای نهمین بار به عنوان ورزشکار برتر سال کشور سوئد انتخاب شد. ابراهیموویچ در سالن برگزاری مراسم اهدای جوایز برترین ورزشکار سال با تاثر درباره برادر خود صحبت کرد که امسال فوت کرد. همچنین هلنا سگر همسر زلاتان که احساساتی شده بود گریست. ابراهیموویچ که در کشورش به یک نماد تبدیل شده برترین ورزشکار تاریخ ورزش کشورش به شمار می رود و محبوبیت بسیار بالایی دارد.

ابراهیموویچ فصل گذشته با وجود مصدومیت عنوان برترین گلزن لوشامپیونه فرانسه را به دست آورد. افسوس بزرگ او این است که نتوانست به همراه تیم ملی فوتبال سوئد به جام جهانی 2014 صعود کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر