jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۳۶۸۴۳   ۱۹ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۶:۴۹

جام جم ورزشی: زین الدین زیدان بی شک یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال دنیاست.

زین الدین زیدان در تالار مشاهیر فوتبال دنیا+ [مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، سایت انگلیسی گل با یک نظرسنجی می خواهد تالار مشاهیر فوتبال دنیا را تشکیل بدهد. البته اسطوره هایی نظیر زیدان و یا مارادونا و پله از قبل در جمع مشاهیر فوتبال دنیا قرار داشتند اما این سایت بین المللی اقدام به نظر سنجی مجدد کرده است. زیدان که هم اکنون مربی تیم دوم رئال مادرید است افتخارات بی شماری در فوتبال خود دارد از قهرمانی در جام جهانی و جام ملت های اروپا گرفته تا قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا. گل او در فینال جام جهانی 1998 به برزیل که با ضربه سر به ثمر رسید و یا گل چکشی و استثنایی او به بایرلورکوزن در فینال لیگ قهرمانان هرگز از یاد کسی نمی رود. در ادامه عکس هایی از زیدان اسطوره ای می بینید، از درخشش در تیم ملی فرانسه گرفته تا یوونتوس و رئال مادرید و تصاحب توپ طلای فوتبال دنیا:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها