jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۶۸۲۵   ۱۹ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۲

جام جم ورزشی: او به راستی بی مبالات ترین بازیکن لیگ برتر است.

رسوایی های بی پایان یک بازیکن بی اخلاق+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، صحبت از ماریو بالوتلی است که تمام زندگی اش با حاشیه و رسوایی های متعدد گره خورده است. این مهاجم ایتالیایی و 23 ساله که در ابتدای فصل جاری از میلان به لیورپول پیوست به هیچ عنوان در این تیم خوب ظاهر نشده است و حتی تا امروز موفق نشده گلی در لیگ برتر به ثمر برساند. در حالی که حاشیه های متعدد این بازیکن همه را کلافه کرده او پس از شکست دیروز تیمش مقابل چلسی در لیگ برتر کاری انجام داده که هواداران لیورپول را بسیار خشمگین و ناراحت کرده است. بر اساس گزارش دیلی میل تنها دو ساعت پس از شکست تلخ لیورپول در چلسی آن هم در شرایطی که قرمزپوشان لیورپولی میزبان بودند بالوتلی راهی یک کلوپ شبانه شده و تا ساعت 4:30 بامداد آنجا مانده است. خوشگذرانی این فوتبالیست بی بند و بار ایتالیایی و منتشر شدن عکس های وی در حالی که ساعت 4:30 صبح از این کلوب شبانه خارج می شود خشم هواداران و مسئولان لیورپول را برانگیخته است. او هنگام خروج از کلوپ شبانه سعی می کرد صورت خود را بپوشاند اما وقتی دید فایده ای ندارد بی اهمیت به راه خود ادامه داد. شاید این اتفاق باعث عکس العمل اساسی مسئولان لیورپول شود.

تصاویری از این فوتبالیست جنجالی می بینید که در حال خارج شدن از کلوپ شبانه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها