jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۳۶۶۰۶   ۱۹ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تفاوت بسیار بالا در پرداخت حقوق پرستاران بیمارستان‌های مختلف گفت: کارانه‌های پرستاران در برخی بیمارستان‌ها تا پنج برابر با یکدیگر اختلاف دارد.

به گزارش ایرنا، عبدالرحمان رستمیان افزود: طی هفته‌های آینده از مسئولان چند بیمارستان تک‌تخصصی و چندتخصصی دولتی دعوت می‌کنیم تا با حضور در مجلس، نحوه پرداخت کارانه‌های پرستاری بیمارستان خود را تشریح کنند.

وی با بیان این‌که این موضوع درباره حقوق پزشکان نیز صدق می‌کند، اظهار کرد: هم‌اکنون کارانه پزشکان در رشته‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است، از این‌رو قصد داریم با بررسی این موارد تا حد امکان این فاصله‌ها را کمتر کنیم.

رستمیان عنوان کرد: در جلسه‌ای که طی هفته‌های آینده در این کمیسیون تشکیل خواهد شد، قرار است کارانه‌های برخی از بیمارستان‌ها بررسی شود تا یک رقم واقعی مشخص و فاصله حداقل تا حداکثر، کم شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر