jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۳۸۴۵   ۱۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۰

جام جم ورزشی: «علی» ، دوست معروف امیر قلعه‌نویی دیروز به جایگاه خبرنگاران رفت.

رفقای قلعه‌نویی چگونه وارد جایگاه خبرنگاران می‌شوند؟

«علی» که یک بار امیر قلعه‌نویی از او برای ترساندن یک خبرنگار استفاده کرده بود، امروز در پایان نیمه اول دیدار استقلال - صبای قم به جایگاه خبرنگاران رفت.

او همراه با چند دوست دیگر ش بین دو نیمه بازی استقلال با صبا به جایگاه خبرنگاران رفتند وچای و شیرینی خوردند. درحالی که آی دی کارت ویژه ورود به این جایگاه برگردن شان نبود . این در حالی است که حراست وزارت ورزش همیشه تاکید دارد که فقط خبرنگاران آن هم با داشتن کارت خبرنگاری می‌توانند وارد این جایگاه شوند.

همین حالا هم اگر خبرنگاری به ورزشگاه آزادی برود، اگر کارت خبرنگاری را به همراه نداشته باشد اجازه ورود به جایگاه را ندارد. اما علی، دوست معروف امیر قلعه‌نویی با امیر غفارمنش یکی از اهالی سینما وارد جایگاه خبرنگاران شد. جالب اینجاست که آن‌ها اجازه ورود به کنفرانس مطبوعاتی را هم دارند . هنوز تصویر صحنه معروف یکی از داربی ها که بعد از سئوالی انتقادی از سوی خبرنگار پاس جوان ، مربی استقلال «علی» دوست معروفش را صدا کرد ، در خاطرات فوتبالی مانده است! (خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها