jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۳۲۹۲۱   ۰۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۰

جام جم ورزشی: ستاره هلندی بایرن مونیخ صاحب افتخاری شده که پیش از این هیچکدام از بازیکنان بایرن مونیخ به آن دست نیافته اند.

افتخار بسیار بزرگ برای ستاره هلندی بایرن مونیخ+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، آرین روبن ستاره هلندی بایرن مونیخ به «رد پای مشاهیر» دعوت شده است. از او برای چاپ و ساخت تندیسی از کف پایش دعوت به عمل آمده است. روبن که نقش بسیار زیادی در موفقیت های چند سال اخیر بایرن مونیخ(به خصوص قهرمانی در اروپا) داشته در یک نظر سنجی 60 درصد آرا در میان سایر بازیکنان بایرن مونیخ را به دست آورد تا بر همین اساس برای «ردپای مشاهیر» دعوت شود.

کارخانه "فولکس واگن" به عنوان شریک رسمی فدراسیون فوتبال آلمان، با همکاری این فدراسیون ایده این برنامه را به اجرا درمی‌آورند تا یاد و خاطره قهرمانان ورزشی از هشتاد سال قبل تا به امروز را زنده نگه دارند.

از پای روبن به عنوان یک فرد بزرگ و تاثیر گذار ورزشی برای مراسم یاد شده اینگونه یادگاری گرفته می شود:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها