جام جم ورزشی: سرپرست تیم فوتبال استقلال با انتقاد از مسئولان هیأت فوتبال استان خوزستان گفت: درحالی که قرار بود به ما اسکورت بدهند این اتفاق نیفتاد.
کد خبر: ۷۲۹۰۸۸
فحاشی و حمله مخالفان به کاروان تیم فوتبال استقلال

شب گذشته بعد از اینکه تیم استقلال موفق شد در وقت های اضافه تیم فولاد نوین اهواز را شکست دهد وقتی در حال حرکت به سمت فرودگاه بودند عده ای از هوادار نماهای اهوازی به اتوبوس حامل بازیکنان استقلال سنگ پرتاب کرده و شیشه عقب اتوبوس را شکسته اند. این اتفاق در حالی رخ داده که فصل گذشته نیز بعد از بازی استقلال با فولاد نیز چنین مشکلاتی پیش آمده بود.

از سویی در ورزشگاه تعدادی از هواداران علیه بازیکنان استقلال فحاشی‌های بدی انجام داده اند.

در همین خصوص میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال اظهار داشت: با وجودی که ما در جلسه هماهنگی درخواست کرده بودیم برای رفت و برگشت ما به ورزشگاه اسکورت در نظر بگیرند اما هیات فوتبال استان خوزستان این کار را انجام نداد و به هنگام رفتن ما به فرودگاه شیشه عقب اتوبوسمان را شکستند که اگر ضربه سنگین تر بود بازیکنانی مثل نوری که عقب ماشین نشسته بودند با مصدومیت روبرو می شدند.

وی افزود: در ورزشگاه هم فحاشی های زیادی به بازیکنان ما از جمله تیموریان شد و من حتی به رودنیل ناظر بازی این موضوع را گفتم. واقعا دلیل این فحاشی ها را نمی دانیم و این از اخلاق ورزشی به دور است.

ماجدی در مورد اینکه گفته می شود بعد از بازی حال امیر قلعه نویی بد شده است، گفت: اصلا چنین چیزی نیست و ما بعد از بازی برای اینکه به پرواز برسیم خیلی زود کارهایمان را انجام دادیم تا به فرودگاه برسیم.(فارس)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها