jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۲۸۲۷۸   ۲۵ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۸

سخنگوی سازمان آتش نشانی خبر داد

نجات ۳۰ نفر از آتش​سوزی مجتمع مسکونی در شهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی از نجات ۳۰ نفر در آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی خبر داد.

نجات ۳۰ نفر از آتش​سوزی مجتمع مسکونی در شهران

جلال ملکی درباره این حادثه اظهار داشت: ساعت 1:11 دقیقه بامداد امروز آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی واقع در شهران خیابان وسک به سامانه 125 اعلام و سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: در طبقه هفتم یک مجتمع مسکونی 11 طبقه‌ای، واحدی 50 متری شعله ور بود و هیچ کس در آن حضور نداشت و زمانی که آتش نشان‌ها به محل حادثه رسیدند درب منزل کاملا سوخته و درحال سرایت به واحدهای اطراف بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه دود بسیار زیادی طبقات مجتمع را دربر گرفته بود، گفت: یک گروه از آتش نشان‌ها به اطفای حریق و گروهی دیگر به خروج افراد حاضر در مجتمع پرداختند. برخی از ساکنان توانسته بودند از ساختمان خارج شوند و آتش نشان‌ها نیز موفق شدند 30 نفر از افراد حاضر در مجتمع را از ساختمان خارج کنند. در نهایت اطفای حریق انجام و محل حادثه ایمن سازی شد و در ساعت 2:26 دقیقه عملیات به پایان رسید. (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر