jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۷۶۸۱   ۲۳ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۴

از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا انجام می شود

تجلیل از دایی و بهزادی به عنوان افسانه های فوتبال ایران و آسیا

جام جم ورزشی: در شصتمین سالگرد تاسیس کنفدراسیون فوتبال آسیا و مراسم انتخاب بهترین های سال 2014 میلادی از علی دایی و همایون بهزادی به عنوان افسانه های فوتبال ایران تجلیل خواهد شد.

تجلیل از دایی و بهزادی به عنوان افسانه های فوتبال ایران و آسیا

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال ایران کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای از انتخاب علی دایی و همایون بهزادی به عنوان بازیکنان افسانه ای آسیا خبر داد.

از فدراسیون فوتبال، شصتمین سالگرد تاسیس کنفدراسیون فوتبال آسیا و مراسم انتخاب بهترین های سال 2014 میلادی، روز 9 آذرماه در فیلیپین برگزار خواهد شد.

این مراسم درحالی برگزار می شود که الکس سوسی دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به مهدی محمد نبی از حضور همایون بهزادی و علی دایی به عنوان بازیکنان افسانه ای ایران در این مراسم خبر داد.

براساس این گزارش، دایی و بهزادی که مهاجمان نامدار فوتبال ایران در دهه های گذشته می شوند راهی فیلیپین خواهند شد تا در مراسم فوق شرکت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها