jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۶۹۴۹   ۲۰ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۰

تقریبا 80 درصد خریداران آیفون 6 پلاس در ایالات متحده مرد بوده‌اند. به گزارش سی.ان.ان، طبق برآوردی که شده دو‌سوم مالکان آیفون 6 تا به حال مرد بوده‌ و بیش از نیمی از آنها تحصیلات دانشگاهی داشته‌اند.

سال قبل هم افرادی که آیفون 5S و 5C را در نخستین هفته فروش خریدند، مشخصاتی مشابه خریداران امسال آیفون 6 و آیفون 6 پلاس داشتند. این آمار در حالی ارائه می شود که این روزها ویدئوهای متعددی در شبکه‌های اجتماعی از خم شدن و حتی شکستن این تلفن پر سرو صدا از یک نقطه خاص منتشر شده است. در یکی از این ویدئوها، فیلمبردار برای اثبات حرف خود سراغ فروشگاه‌ها رفته و نسخه‌ای از آیفون6 را که برای نمایش در دسترس بوده با کمی فشار و براحتی خم کرده است. این مشکل برای برخی خریداران که تلفن جدید خود را در جیب قرار داده بودند نیز رخ داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر