jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۶۹۰۱   ۲۰ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۶

جام جم ورزشی: 27 بازیکن فوتبال که پیشتر کارت های معافیت سربازی آنها از سوی سازمان نظام وظیفه عمومی ابطال شده است، به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال احضار شدند.

احضار 27 بازیکن فوتبال در ارتباط با کارت های معافیت سربازی

علی اکبر محمد زاده افزود: در خصوص کارت های معافیت سربازی، برای 27 بازیکن وقت احضار تعیین شده است.

این مقام مسئول درفدراسیون فوتبال اضافه کرد: کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، روزهای یکشنبه و سه شنبه به پرونده بازیکنانی که کارت معافیت شان ابطال شده رسیدگی می کند.

محمدزاده یادآور شد: بازیکنان خاطی، پس از حضور در کمیته اخلاق، اظهارات و دفاعیات خود را ارایه می کنند و در نهایت کمیته اخلاق درباره آنها تصمیم گیری می کند.

رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ادامه داد: تا کنون هشت بازیکن در کمیته اخلاق حضور یافته و دفاعیات خود را ارایه کرده اند.

وی یکی ازمشکلات پیش رو برای احضار این بازیکنان را نداشتن آدرس آنها برای ارسال ابلاغیه یا احضاریه خواند و گفت: برخی بازیکنان در حال حاضر بازی نمی کنند یا آدرس مشخصی ندارند و همین مساله موجب شده، ابلاغ و احضارها با مشکل مواجه شود.

محمدزاده درباره مجازات تعیین شده برای این بازیکنان در آیین نامه کمیته اخلاق گفت: در آیین نامه، ماده ای که صراحتا به این موضوع اشاره داشته باشد وجود ندارد بنابراین کمیته اخلاق موضوع را از جنبه واردن کردن لطمه به آبرو و حیثیت فوتبال بررسی می کند و بر اساس اظهارات ارایه شده، تصمیم می گیرد.

رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با بیان اینکه کارت معافیت این بازیکنان جعلی نیست گفت: در اصلی بودن کارت پایان خدمت این بازیکنان شکی وجود ندارد بلکه مقدماتی که برای گرفتن کارت معافیت طی شده دارای اشکال و ایراد است.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر