jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۲۶۴۳۳   ۱۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۱

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتبال هلند شب گذشته در مقدماتی یورو 2016 سه بر یک قزاقستان را شکست داد.

سخت ترین برد برای لاله های نارنجی(مجموعه عکس)

به گزارش جام جم ورزشی ، شاگردان گاس هیدینک در این دیدار برای دقایق زیادی از حریف عقب بودند اما در نهایت توانستند تیم 10 نفره قزاقستان را شکست بدهند.همان طور که انتظار می رفت، هلندی ها بازی را بهتر آغاز کردند اما این قزاقستان بود که در دقیقه 17، با گل رنات ابدولین پیش افتاد. ضربه کرنر کارپوویچ، روی اشتباه مارتینز ایندی، به ابدولین رسید و او با یک ضربه سر دیدنی، دروازه سیله سن را باز کرد.
شاگردان هیدینک برای رسیدن به گل تساوی تلاش زیادی کردند اما همه موقعیت های آنها در نیمه اول از دست رفت. حملات نارنجی ها در نیمه دوم هم ادامه پیدا کرد و سرانجام در دقیقه 62، روی ارسال دیدنی آفلای، هونتلار با یک ضربه خوب دروازه حریف را باز کرد.
دو دقیقه بعد، با اخراج ژولچیف، شرایط برای قزاق ها دشوار شد اما هلندی ها برای رسیدن به گل برتری، تا دقیقه 82 صبر کرد. آفلای بازی خوب خودش در این دیدار را تکمیل کرد و با یک حرکت انفرادی، توانست دروازه حریف را باز کند.
در نهایت در آخرین ثانیه های بازی، روی یک ضربه پنالتی، رابین فن پرسی برای سومین بار برای هلند گل زد تا هیدینک به اولین پیروزی اش در راه رقابت های یورو 2016 برسد.

تصاویری از این دیدار را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر