jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۶۰۹۸   ۱۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۳

جام جم ورزشی: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد که پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران برای همکاری با آنها جذاب بوده است.

کی‌روش:اقامت در تهران و دوبی باعث شد زندگی‌ام را پوچ ببینم

کارلوس کی‌روش در گفت‌و‌گو با TVI و Mais Futebol اعلام کرد که ضربه بزرگی از لحاظ مالی خورده که 12 سال کاری برایش هزینه داشت. وی در این باره اظهار داشت: بدون شک ادامه همکاری‌ با فدراسیون فوتبال ایران از لحاظ مالی برایم مهم بود. خوشحالم و پیشنهاد جذابی از سوی فدراسیون فوتبال ایران به من داده شد.

وی ادامه داد: متأسفانه اقامت در تهران و دوبی باعث شد که زندگی‌ام را پوچ و بیهوده ببینم و بسیاری قربانی آن شوند. بانک پرتغال (Banco Espirito Santo) شعبه دوبی کلک زد و پول بیش از نیمی از زندگی کاری من را بالا کشید.

تیم ملی فوتبال ایران در حال حاضر در پرتغال به سر می‌برد و سه‌شنبه هفته آینده ساعت 10 صبح به وقت پرتغال به مصاف بنفیکا خواهد رفت.

ایران امروز به مصاف اشتوریل پرتغال می‌رود.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر