jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۲۵۴۸۲   ۱۵ مهر ۱۳۹۳  |  ۲۱:۵۳

با دستگیری دو سارق از سوی ماموران انتظامی استان سیستان و بلوچستان، پرونده 60 فقره زورگیری و کیف قاپی از بانوان در زاهدان بسته شد.

60 فقره کیف‌قاپی از خانم‌ها در محله‌های خلوت

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرپرست پلیس آگاهی این استان گفت: در پی چند فقره زورگیری و کیف‌قاپی از خانم‌ها در چند محله از شهر زاهدان که نارضایتی تعدادی از شهروندان را در پی داشت، کارآگاهان پلیس بررسی موضوع را آغاز کردند.

سرهنگ ابراهیم ملاشاهی افزود: ماموران در تحقیقات دو نفر از سارقان سابقه‌دار را که پیش از این به اتهام کیف‌قاپی دستگیر شده و دارای سابقه کیفری بودند شناسایی کرده و اطلاع یافتند این دو متهم از سوی ماموران کلانتری 16 دستگیر شده‌اند.

سرپرست پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان گفت: این متهمان به چند فقره سرقت اعتراف کرده و با دستور قضایی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند.

سرهنگ ملاشاهی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیس آگاهی ابتدا جرمشان را انکار کردند، اما در ادامه به60 فقره کیف‌قاپی و زورگیری از خانم‌ها در شهر زاهدان اعتراف کردند.

متهمان در اعترافات خود گفتند: پس از پرسه زدن در محله‌های خلوت با تعقیب زنان آنها را با چاقو تهدید کرده و با سرقت اموالشان متواری می‌شدیم یا کیف آنها را سرقت می‌کردیم.

سرپرست پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: در پی این اعترافات دستور شناسایی مالباختگان صادر و سارقان پس از تکمیل تحقیقات با قرار مرجع قضایی روانه زندان شدند.

سرهنگ ملاشاهی با هشدار به مردم از آنها خواست به هشدار‌های پلیس در ارتباط با حمل پول و کیف توجه و از قرار دادن رمز کارت‌های بانکی خود در کنار آن خودداری کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر