jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۷۲۳۹۴۲   ۱۱ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۵

با شکست حریف قزاق در فینال تکواندو رقم خورد

عاشورزاده بیستمین طلایی کاروان ایران در اینچئون

جام جم ورزشی: بیستمین مدال طلای کاروان ورزشی ایران در اینچوان از سوی فرزان عاشورزاده تکواندوکار 17 ساله ایرانی بدست آمد.

عاشورزاده بیستمین طلایی کاروان ایران در اینچئون

به گزارش جام جم ورزشی ، فرزان عاشورزاده تکواندوکار جوان و قهار ایرانی با ضربات بی رحم مشت خود حریف قزاق خود را شکست داد و بیستمین مدال طلای کاروان ایران را از آن خود کرد.

در ادامه آخرین روز رقابت‌های تکواندوی هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی 2014 در اینچئون در فینال وزن 58 - کیلوگرم مردان فرزان عاشورزاده مقابل"نورسلطان مامایف" از قزاقستان 7 بر 4 پیروز شد و طلا گرفت.

تکواندوکار 17 ساله ایران برای رسیدن به این مرحله در مبارزه اول خود 9 بر 2 نماینده اردن، در دور دوم 11 بر 2 نماینده تایلند، در دور سوم 11 بر 10 تکواندوکار چینی و در مرحله نیمه نهایی هم 13 بر 6 ورزشکار چین تایپه را برده بود.

تکواندوی ایران در بخش مردان شش نماینده داشت که سه طلا توسط حجی زواره، اسبقی و خدابخشی گرفتند و کرمی و مردانی حذف شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر