jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۳۹۳۸   ۱۱ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۳

جام جم ورزشی: هفته یازدهم لیگ برتر ایران روز جمعه با دیدار حساس سپاهان و پرسپولیس در فولادشهر به پایان می رسد.

شکست ناپذیری 11 ساله سپاهان مقابل پرسپولیس در اصفهان

پرسپولیس و سپاهان تاکنون 60 بار در رقابت های مختلف باهم دیدار کرده اند که سهم پرسپولیس 20 برد و سپاهان 14 برد بوده است و 26 بازی نیز با تساوی خاتمه یافته است. پرسپولیس 74 گل به ثمر رسانده و در مقابل 59 گل نیز از سپاهان دریافت کرده است. 52 بازی دو تیم در چارچوب لیگ و 8 بازی نیز در جام حذفی بوده است. بهترین برد پرسپولیس، پیروزی 6- صفر در سال 1350 و بهترین برد سپاهان نیز برد 4-1 در فصل 89 بوده است.

در لیگ برتر، دو تیم 26 بار به مصاف هم رفته اند که 9 برد برای سپاهان و 7 برد برد نیز برای پرسپولیس رقم خورده و 10 بازی نیز مساوی شده است. پرسپولیس 28 گل زده و 34 گل نیز دریافت کرده است. آخرین برد سرخپوشان مقابل سپاهان در لیگ برتر مربوط به دور برگشت فصل گذشته است که سرخپوشان با گل های عباس زاده و علی عسگری موفق به شکست حریف اصفهانی خود شدند.

پرسپولیس در طول تاریخ لیگ برتر فقط یک بار در اصفهان موفق به شکست سپاهان شده که این بازی مربوط به فصل 82 لیگ برتر بوده است و پس از آن در 11 سال گذشته موفق به پیروزی مقابل این تیم اصفهانی در خانه اش نشده است. (خبرآنلاین )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها