jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۳۴۳۹   ۰۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۱

جام جم ورزشی: نجمه خدمتی، اولین بانوی طلایی ایران در مسابقات اینچئون کره جنوبی پیش از ظهر امروز در دیدار با استاندار خراسان جنوبی مدال طلای خود را به شهدا تقدیم کرد.

اولین بانوی طلایی ایران مدالش را به شهدا تقدیم کرد

نجمه خدمتی اولین بانوی طلایی ایران در مسابقات اینچئون کره جنوبی پیش از ظهر امروز به بیرجند محل زندگی خود بازگشت و در دیدار با استاندار خراسان جنوبی مدال طلای خود را تقدیم به شهدا کرد.

وجه الله خدمتگزار، استاندار خراسان جنوبی در این دیدار با اشاره به اینکه شهدا بزرگترین قهرمانان ایران اسلامی هستند، گفت: اگر رشادت‌ها و از خودگذشتی‌های رزمندگان و شهدا در هشت سال دفاع مقدس نبود امروز در کشور آسایش و امنیت نداشتیم.

وجه الله خدمتگزار با بیان اینکه اهدای مدال توسط این بانوی قهرمان کشور به شهدا کاری ارزشمند و نشان دهنده تدین و اعتقادات قلبی وی است، تصریح کرد: به اهتزار در آمدن پرچم پر افتخار کشورمان در مسابقات آسیایی کاری بزرگ و ارزشمند است.

استاندار خراسان جنوبی در این دیدار با اهدای لوح تقدیر و همچنین اعطای هزینه حج عمره و اعزام در اولین اولویت خراسان جنوبی به سرزمین وحی به همراه پدر و مادر به نجمه خدمتی، از خدمات و تلاش‌های وی قدردانی کرد. (مشرق)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها