Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۳۴۳۹ ۰۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۱

جام جم ورزشی: نجمه خدمتی، اولین بانوی طلایی ایران در مسابقات اینچئون کره جنوبی پیش از ظهر امروز در دیدار با استاندار خراسان جنوبی مدال طلای خود را به شهدا تقدیم کرد.

اولین بانوی طلایی ایران مدالش را به شهدا تقدیم کرد

نجمه خدمتی اولین بانوی طلایی ایران در مسابقات اینچئون کره جنوبی پیش از ظهر امروز به بیرجند محل زندگی خود بازگشت و در دیدار با استاندار خراسان جنوبی مدال طلای خود را تقدیم به شهدا کرد.

وجه الله خدمتگزار، استاندار خراسان جنوبی در این دیدار با اشاره به اینکه شهدا بزرگترین قهرمانان ایران اسلامی هستند، گفت: اگر رشادت‌ها و از خودگذشتی‌های رزمندگان و شهدا در هشت سال دفاع مقدس نبود امروز در کشور آسایش و امنیت نداشتیم.

وجه الله خدمتگزار با بیان اینکه اهدای مدال توسط این بانوی قهرمان کشور به شهدا کاری ارزشمند و نشان دهنده تدین و اعتقادات قلبی وی است، تصریح کرد: به اهتزار در آمدن پرچم پر افتخار کشورمان در مسابقات آسیایی کاری بزرگ و ارزشمند است.

استاندار خراسان جنوبی در این دیدار با اهدای لوح تقدیر و همچنین اعطای هزینه حج عمره و اعزام در اولین اولویت خراسان جنوبی به سرزمین وحی به همراه پدر و مادر به نجمه خدمتی، از خدمات و تلاش‌های وی قدردانی کرد. (مشرق)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر