jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۲۳۳۳۸   ۰۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۰

جام جم ورزشی: نماینده وزن ۸۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی با رای داوران و شکست در دومین دیدارش در بازی‌های آسیایی مقابل کشتی‌گیر میزبان از حضور در مرحله نیمه‌‌نهایی بازماند.

تداوم ناداوری‌ها؛ کریم‌فر به سرنوشت عبدولی دچار شد

رقابت‌های 4 وزن دوم و پایانی کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی از صبح امروز آغاز شده است، که مجتبی کریم‌فر نماینده وزن 85 کیلوگرم کشورمان با شکست در دومین دیدارش مقابل حریف کره‌ای از حضور در نیمه‌نهایی بازماند.

مجتبی کریم‌فر در وزن 85 کیلوگرم در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر مقابل موسی شاهین عبدالله از اردن به پیروزی رسید و راهی یک‌چهارم نهایی شد. وی در دور دوم به مصاف سئول لی، قهرمان آسیا و نایب قهرمان بازی‌های آسیایی گوانگجو از کره‌جنوبی رفت و در حالی که تا ثانیه های پایانی 5-2 پیش بود، داوران وی را سه اخطاره و بازنده اعلام کردند.

روز گذشته نیز سعید عبدولی در حالی که برنده مسابقه بود با رای داوران بازنده شد.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها