جام جم ورزشی:هاشم بیگ زاده در صفحه اجتماعی خود تصویری بسیار تامل برانگیز منتشر کرد و نوشت: «این عکس بعد از 30 سال اجازه انتشار یافته است.»
کد خبر: ۷۲۲۱۱۳
عکس تکان دهنده مدافع استقلال بر روی اینستاگرام

هاشم بیگ زاده زننده تک گل استقلال برابر ذوب آهن بود. این بازیکن در شادی پس از گلش پلاکی که گردنش بود را در آورد و نشان هواداران داد و در توضیح آن گفت که پیش از بازی آن را خریده و از شهدا برای گلزنی کمک خواسته است و از این به بعد همواره آن را به همراه خواهد داشت.

روز گذشته مدافع استقلال در صفحه اجتماعی خود تصویر زیر را منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: «شب عملیات رمضان پشت میدان مین، سپاه ایران زمین گیر می شود. از 150 نفر داوطلب 20 نفر انتخاب می شوند با گذشتن از میدان مین راه برای عبور بقیه باز شود. بیست نفر نوبتی روی زمین غلط می زنن تا راه باز شود. این عکس صبح همان شب است. امروز اگه امنیت داریم و اونور مرزامون گله ای سر می برن، واسه شیر جوونای دیروزه که چنین حماسه هایی خلق کردند. این عکس بعد از سی و یک سال اجازه انتشار یافت.»

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۴ - ۰۹ مهر ۱۳۹۳
۰
۰
معلومه استقلالی هستی كه نظرات بقیه رو ثبت نمیكنی اتفاقا به نظر من خیلی كار ...انجام داده وفقط و فقط خودنمایی بوده یعنی بدون پلاك نمیشه از شهدا مدد گرفت واقعا متاسفم
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها