jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۱۹۸۹۷   ۳۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۹

جام جم ورزشی: بازیکنان تیم استقلال به خاطر تحمل دو شکست پیاپی در لیگ برتر جریمه نقدی شدند.

بازیکنان استقلال بخاطر باخت جریمه شدند

پس از اینکه استقلال در لیگ برتر دو شکست متوالی را متحمل شد این موضوع مطرح شد که بازیکنان این تیم با جریمه مواجه خواهند شد.

این موضوع در جلسه هیات مدیره روز گذشته استقلال بررسی شد و با توجه به تدوین آئین نامه انضباطی و تشکیل کارگروه ۴ نفره برای پاداش‌ها و جرائم، مقرر شد بازیکنان به علت دو شکست متوالی با جریمه‌ رو به رو شوند.

کامران صاحب پناه رئیس هیات مدیره استقلال ضمن تائید این مطلب گفت: کارگروه انضباطی و تشخیص جرائم و پاداش‌ها در نهایت به این جمع بندی رسیده که جریمه‌ای به صورت کلی برای بازیکنان در نظر گرفته شود اما هنوز مبلغ دقیق آن اعلام نشده است.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر