jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۱۹۸۹۷   ۳۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۹

جام جم ورزشی: بازیکنان تیم استقلال به خاطر تحمل دو شکست پیاپی در لیگ برتر جریمه نقدی شدند.

بازیکنان استقلال بخاطر باخت جریمه شدند

پس از اینکه استقلال در لیگ برتر دو شکست متوالی را متحمل شد این موضوع مطرح شد که بازیکنان این تیم با جریمه مواجه خواهند شد.

این موضوع در جلسه هیات مدیره روز گذشته استقلال بررسی شد و با توجه به تدوین آئین نامه انضباطی و تشکیل کارگروه ۴ نفره برای پاداش‌ها و جرائم، مقرر شد بازیکنان به علت دو شکست متوالی با جریمه‌ رو به رو شوند.

کامران صاحب پناه رئیس هیات مدیره استقلال ضمن تائید این مطلب گفت: کارگروه انضباطی و تشخیص جرائم و پاداش‌ها در نهایت به این جمع بندی رسیده که جریمه‌ای به صورت کلی برای بازیکنان در نظر گرفته شود اما هنوز مبلغ دقیق آن اعلام نشده است.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها